Anasayfa >  Hedefler
Hedefler

ENDECO Mühendislik, kalite anlayışını; çalışma ilkeleri, ürettiği projeler ve akılcı çözümlerle yurt içi ve yurt dışındaki müşterilerine en iyi hizmeti sunarak oluşturdu. Daimi hedefimiz; temel ilkelere ve mesleki etik değerlere bağlı yapımızla, gerek ülkemizin değerli yatırımcıları, gerekse proje yönetimi hizmeti veren kuruluşları ile yeni projelere imza atmak ve ENDECO ismini başarı ile geleceğe taşımaktır. ENDECO ismi şimdi ve gelecekte, kaliteyi ve güveni anlatacaktır.

KAPASİTE ve PERFORMANS

ENDECO Mühendislik'e göre sağlam,modern bir yapı;güçlü ve profesyonel bir ekip,güncel yazılım/donanım,yaratıcı fikirler,titiz projeler,detaycı ve ciddi çalışma tarzı,saydam bir üretim sürecine dayalıdır.Bizim için bu unsurların hepsi eşit derecede önemli ve vazgeçilmezdir.ENDECO Mühendislik'in performans ve kapasitesini belirleyen de bu unsurların uyumlu bir şekilde çalışmalara yansıtılmasıdır.

ENDECO,uluslararası platformda pek çok projede yerli ve yabancı çözüm ortaklarıyla çalışmaktadır.Gerek duyulması halinde,projelerin bazı kısımlarının hazırlanabilmesi amacıyla,sektörümüzdeki diğer proje ve mühendislik firmaları ile,gerekli anlaşmalar çerçevesinde (taşeronolarak) işbirliğine gidilmektedir.Bu doğrultuda üretilen projeler firmamız yetkilileri tarafından takip ve denetimden geçirilmektedir.

Mühendislik grubumuz,dinamik ve yeniliklere açık bir yaklaşımla,ulusal ve uluslararası standartlara(TS,EUROCODE,BS,DİN,UBC,SNİP,ASO,LRFDvb.) uygun olarak,alternatif çözüm arayışları ile ekonomik,uygulanabilir detaylar yaratmaktadır.

 

Copyright © 2014 Endeco Mühendislik