Anasayfa >  Kurumsal >  Şirket Profili
Şirket Profili

Çağdaş yapılar, sağlam projeler ve sayısız detaylar üzerine kurulur…. Her yapının ayrı bir hikayesi vardır. Her birinin temel taşları, ihtiyaçları ve kullanım özellikleri kendine özgüdür. Önemli olan, sağlam bir mekanik denge üzerine yapıyı kurmak ve bunun üzerinde bu yapıyı yükseltmektir.

Endüstriyel Tesislerin Mühendisliği konusunda faaliyet göstermek üzere, 2003 yılında ENDECO Mühendislik'i kurduk. Her biri kendi alanında lider olan yatırımcı firmalarımız veya proje yönetimi hizmeti veren müşterilerimizin ENDECO Mühendislik'i tercih etmeleri ve birlikte devam etme konusundaki kararlılıkları, atılan adımların sağlamlığını beraberinde getirdi. Yaptığımız çalışmaların başarısı ve verdiğimiz hizmetin kalitesi bu yapıyı sürekli ve güçlü kıldı.

ENDECO Mühendislik, kurulduğu günden bu yana yerli ve yabancı pek çok endüstriyel tesisin tasarımı, genel yerleşim projelerinin hazırlanması, imalata esas olacak detay projelendirme ve BIM (Yapı Bilgi Modellemesi) sistemi konularında başarılı çalışmalara imza attı. Yurt içi ve yurt dışında hayata geçirdiği projelerle, ENDECO Mühendislik sadece kurumsal yatırımlarını ve portföyünü geliştirmedi, ülke ekonomisine de katkıda bulundu.

ENDECO Mühendislik, temel mühendislik, genel yerleşim tasarımı, detay mühendislik tasarımı, danışmanlık ve BIM (Yapı Bilgi Modellemesi) sistemi konusunda birlikte çalıştığı firmalara hizmet verirken ilkeleri ve çalışma biçimiyle kendi tarzını oluşturdu. Sürekli geliştirdiği teknolojik altyapısı, konusunda uzman ve deneyimli personeli, çağın gerekliliklerine ayak uyduran dinamik idari kadrosuyla yenilikleri takip eden değil, yenilik üreten bir kimlik kazandı.

Şu anda incelediğiniz web sitesi; ENDECO Mühendislik'in yapı taşlarını, önemli projelerini ve akademik/mesleki birikimlerini sizlerle paylaşmayı amaçlıyor... Yani durmak bilmeyen ve sürekli gelişen bir yapıyı anlatıyor... Bu sitede; imza attığımız tesisler, büyük projeler ve emek verdiğimiz çalışmalar yer alıyor. Belki de en önemlisi, kurmayı hedeflediğiniz yeni yapılar için ortak noktalar ve bizi tanıyabilmenize yardımcı olacak ipuçları var.

Copyright © 2014 Endeco Mühendislik